play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Siekierą groził swojej rodzinie

today8 września 2020

Background

Z siekierą w ręku znęcał się nad żoną, córką i matką. Sąd Rejonowy w Częstochowie, na wniosek kłobuckich śledczych i częstochowskiego prokuratora, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 36-letniego mieszkańca gminy Miedźno. Mężczyzna wielokrotnie miał poniżać, izolować i grozić swoim domownikom.

36 latek z Mężczyzna gminy Miedźno od dłuższego czasu będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których ubliżał, krytykował słownie, poniżał, izolował i groził pozbawieniem życia trzymając w rękach nóż lub siekierę, czym zmuszał swoje ofiary do ucieczki z domu. Ponadto znęcał się również fizycznie, szarpiąc, popychając, wykręcając ręce, uderzając dłonią i pięścią pokrzywdzone.

W minioną niedzielę na wniosek kłobuckich śledczych i częstochowskiego prokuratora Sąd Rejonowy w Częstochowie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 36-letniego mieszkańca gminy Miedźno, podejrzanego o znęcanie się nad żoną, córką oraz matką. Domowy oprawca został zatrzymany w piątek 4 września, w czasie interwencji przeprowadzonej przez policjantów z kłobuckiej komendy. Podczas zatrzymania mężczyzna był pijany.

36-latek spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące, natomiast za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami.

Źródło: Policja Śląska 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content