play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Siemianowice Śląskie

Siemianowice: Kompleks na ulicy Rzecznej rozbudowany

today29 października 2020

Background

Siemianowice: Kompleks na ulicy Rzecznej rozbudowany. Teren wzbogacił się o dwie drewniane altany z grillami, które letnią porą będą służyły mieszkańcom do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo pojawiły się tam urządzenia do kalisteniki. Inwestycję zrealizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego. Realizacja  przedsięwzięcia wyniosła ponad 91 tys. zł. 

Kompleks na ulicy Rzecznej rozbudowany. W październiku zakończono zadanie inwestycyjne pn. „Zagospodarowanie terenu w dzielnicy Przełajka”. Inwestycja była zwycięskim projektem Budżetu Obywatelskiego 2019, autorstwa Danuty Indyki. Projekt zakładał rozbudowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Rzecznej na Przełajce.

W efekcie teren ten wzbogacił się o dwie drewniane altany z grillami, które letnią porą będą służyły mieszkańcom do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo pojawiły się tam urządzenia do kalisteniki, przeznaczone dla miłośników treningu siłowo-wytrzymałościowego, opierającego się na wykorzystaniu masy własnego ciała. Co więcej istniejące boisko wielofunkcyjne zabezpieczono piłkochwytami, a na terenie całej dzielnicy zamontowano dziesięć koszy na psie odchody. Realizacja całości przedsięwzięcia wyniosła 91.622,70 zł.

fot. UM Siemianowice/Wojciech Mateusiak

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content