play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śl.: Od roku znęcał się nad swoją partnerką. W końcu zareagował ojciec pokrzywdzonej

today5 maja 2020

Background

Siemianowice Śl.: Od roku znęcał się nad swoją partnerką. W końcu zareagował ojciec pokrzywdzonej kobiety i poinformował o tym funkcjonariuszy. 29-latka miała liczne zasinienia na twarzy i podbite oczy. Okazało się, że dzień wcześniej agresor również użył wobec niej siły fizycznej. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w piątek popołudniu. W jednym z mieszkań trwała awantura, a pijany mężczyzna miał stosować przemoc wobec swojej partnerki. Pokrzywdzona 29-latka miała zasinienia na twarzy i podbite oczy. Powiedziała, że wczoraj jej partner również ją pobił. Pijany agresor przyznał się do pobicia, tłumacząc się swoim zdenerwowaniem i nieopanowaniem. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

29-latek usłyszał zarzut znęcania się nad partnerką i spowodowanie u niej uszkodzenia ciała. Kara, jaka mu grozi za to będzie surowsza, ponieważ wcześniej trafił do więzienia za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Śledczy wraz z prokuraturą wnosili o tymczasowy areszt dla 29-latka, jednak sąd nie przychylił się do ich wniosku.Agresor musi stawiać się na komendzie na dozór oraz nie może zbliżać się do 29-latki.

 

źródło: KMP Siemianowice Śląskie

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content