play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śl.: Uderzył w zaparkowany samochód i uciekł

today7 stycznia 2020

Background

Uderzył w zaparkowany samochód i uciekł. 27-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich uszkodził zaparkowany pojazd. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy, ale posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Za jazdę na sądowym zakazie grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Kierujący Renaultem wjechał w zaparkowaną osobówkę, po czym odjechał. O zdarzeniu zostali poinformowani policjanci. Świadek przekazał funkcjonariuszom dane, które umożliwiły identyfikację kierowcy. Dzięki temu policjanci szybko dotarli do kierującego i ustalili przebieg zdarzenia. 27-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich przyznał się, że uszkodził cudzy samochód. Został sprawdzony stan jego trzeźwości – wynik wskazywał na 0,00 promila alkoholu.

Podczas dalszych czynności okazało się, że mężczyźnie zostało wcześniej odebrane prawo jazdy i sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Niestety 27-latek złamał ten zakaz i teraz poniesie za to odpowiedzialność karną. Wkrótce usłyszy zarzut za popełnione przestępstwo. Za łamanie sądowego zakazu grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content