play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej [UTRUDNIENIA W RUCHU]

today5 sierpnia 2022

Background

Już jutro na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. Organizatorzy zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej. Ci, którzy zdecydują się na podróż autem, muszą pamiętać o ograniczonej ilości miejsc parkingowych.

Już jutro, 6 sierpnia,  odbędzie się Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wydarzenia warto rozważyć, by skorzystać z komunikacji miejskiej.

Silesia Memoriał Kamili 

W związku z organizacją imprezy na Stadionie Śląskim 6 sierpnia wprowadzone zostaną̨ tymczasowe zmiany w organizacji ruchu:

Chorzów:

  • w ciągu ulicy Parkowej, na odcinku od ronda przy centrum handlowym do skrzyżowania z ulicą Kościuszki, wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów. Dodatkowo przy pasie ruchu prowadzącym w kierunku ulicy Kościuszki wprowadzony zostanie całodzienny zakaz zatrzymywania się i postoju pojazdów,
  • ograniczona zostanie możliwość skrętu w lewo z ulicy Katowickiej, od centrum miasta, w kierunku ulicy Parkowej.

Stała organizacja ruchu przywrócona będzie po zakończeniu imprezy. Policjanci uczulają, że wszystkie pojazdy, które po tej godzinie będą utrudniały ruch, uniemożliwiając przywrócenie docelowej organizacji ruchu, zostaną odholowane na koszt właściciela. 

PARKINGI

Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe. Wjazd na teren parkingu nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Opłaty będą naliczane zgodnie z regulaminem opłat.

W związku z ograniczeniem liczby miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wydarzenia, apelujemy, aby chętni do udziału w wydarzeniu, w miarę możliwości, korzystali z komunikacji miejskiej.

UWAGA!

Wjazd do Parku Śląskiego od strony centrum handlowego będzie niemożliwy.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content