play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Śląskie: Narkotykowy diler zatrzymany

today2 marca 2020

Background

Zatrzymanych zostało 6 osób, z czego jedna usłyszała zarzuty, między innymi, posiadania znacznej ilości narkotyków, a decyzją sądu – najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli blisko 80 działek marihuany oraz 1900 działek amfetaminy.

Pozostałe, zatrzymane w wyniku działań policjantów z Orzesza i Oddziału Prewencji Policji z Katowic osoby, to mężczyźni w wieku 18 do 29 lat, głównie mieszkańcy Orzesza, ale również z Mikołowa oraz Czerwionki-Leszczyn. Usłyszeli oni zarzuty posiadania marihuany oraz amfetaminy. Część z nich złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Podczas jednej ze spraw, realizowanych przez mikołowskich kryminalnych policjanci zapukali do drzwi mieszkania 24-letniego mieszkańca Mikołowa. Zaskoczony mężczyzna, wyrzucił z okna pakunek, w którym przechowywał ponad 140 działek amfetaminy. Nie udało mu się jednak uniknąć odpowiedzialności. Również usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych, za co grozi mu do 3 lat więzienia. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

 

 

źródło:slaska.policja.gov.pl

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content