play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Śląskie: Atak pijanego nożownika!

today22 sierpnia 2020

Background

Atak pijanego nożownika w powiecie kłobuckim. Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka, podejrzanego o ugodzenie nożem 23-letniego mężczyzny, podczas libacji alkoholowej. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut, a sąd aresztował go na 3 miesiące. 

Dyżurny kłobuckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Grodzisku doszło do ugodzenia nożem. Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie. Zgodnie z ustaleniami policjantów, podczas zakrapianej alkoholem imprezy, pomiędzy jej uczestnikami doszło do kłótni w wyniku, której 41-letni mężczyzna ugodził nożem 23-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka. Trzecim uczestnikiem libacji była 36-letnia partnerka napastnika, która po zdarzeniu odprowadziła rannego mężczyznę do jego domu, przekazując go pod opiekę matce. Dopiero mama rannego wezwała na miejsce pomoc. Mężczyzna został zabrany do jednego z częstochowskich szpitali, gdzie przeszedł operację.

41-latek w chwili zatrzymania przez policjantów miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

źródło: Śląska Policja

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content