play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Śląskie: Codziennie pomagają tysiącom mieszkańców. Teraz pomóż i Ty! #PosiłkiDlaMedyków

today25 marca 2020

Background

Stacja WPR w Chorzowie i Świętochłowicach zabezpiecza 150 tysięcy mieszkańców. W trakcie 12h dyżuru grupa 15 ludzi stoi na straży naszego zdrowia i życia i to im właśnie teraz należy się wyjątkowe wsparcie i pomoc. Nikt nie chce, aby załogi WPR w trakcie tej ciężkiej próby marnowały swoje siły między wyjazdami na przygotowanie posiłku. Chcemy, by otrzymali go z zbiórki wraz ze słowami wsparcia, a jednocześnie podziękowania za ciężką służbę.

Pomysłodawcą zbiórki jest Sebastian Wróbel, który jest nauczycielem w II LO w Świętochłowiocach i z dwójką swoich byłych uczniów ruszył z taką zbiórką. Zgłosili się do świętochłowickiej restauracji która zobowiązała się do codziennego dostarczania posiłków dla ratowników w Chorzowie i Świętochłowicach.

 

  • cover play_arrow

    Śląskie: Codziennie pomagają tysiącom mieszkańców. Teraz pomóż i Ty! #PosiłkiDlaMedyków Redakcja Radia Piekary

 

Koszt jednego posiłku to 20 złotych. Łatwo więc wyliczyć, że zbiórka ma zabezpieczyć posiłki dla ratowników na cały miesiąc w dodatkowo trudnym czasie – ogólnoświatowej pandemii. Organizator zapewnił, że reszta zgromadzonych funduszy zostanie przeznaczona na zakup pluszaków pierwszej pomocy psychologicznej na okres wakacyjny.

Jeśli chcesz pomóc w tej zbiórce i przeznaczyć pieniądze na posiłki dla medyków – KLIKNIJ TUTAJ

 

 

źródło:Facebook/Zbiórka na posiłki dla załóg pogotowia w Świętochłowicach i Chorzowie,zrzutka.pl/54g5aa

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content