play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Śląskie: Pijana matka wyszła o 1 w nocy na spacer z 7-msc dzieckiem

today16 stycznia 2020

Background

Pijana matka wyszła o 1 w nocy na spacer z 7-miesięcznym dzieckiem. Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek w Częstochowie. Kobieta została zauważona przez strażnika miejskiego w pobliżu przystanku autobusowego przy al. Wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek w Częstochowie. Pracownik straży miejskiej w środku nocy zauważył kobietę z wózkiem w okolicy przystanku autobusowego na ul. Wolności. Jej sposób poruszania się zaniepokoił funkcjonariusza – wiele wskazywało na to, że kobieta może być pod wpływem alkoholu.

Z uwagi na fakt, że miała pod opieką małe dziecko na miejsce zostali zadysponowani strażnicy miejscy, aby sprawdzić czy kobieta faktycznie nie spożywała wcześniej napojów alkoholowych i tym samym nie naraża dziecka na niebezpieczeństwo – mówi na łamach Życia Częstochowy, Artur Kucharski, rzecznik straży miejskiej.

Kobieta zdecydowała się na wycieczkę autobusem, który namierzyli funkcjonariusze. Od 38-latki wyraźnie odczuwalna była woń alkoholu. Kobieta miała pod opieką 7-miesięczne dziecko! Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana i trafiła na I Komisariat Policji w Częstochowie.

 

Źródło: Życie Częstochowy

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content