play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Śląskie: Wybuch gazu w Kobiernicach. Jedna osoba nie żyje!

today16 października 2020

Background

AKTUALIZACJA:

W wyniku wybuchu gazu w domu jednorodzinym przy ulicy Wolności w Kobiernicach zginęła jedna osoba, która znajdowała się pod gruzami. Rannych zostało 5 osób, wśród nich dwoje małych dzieci. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala. Na miejsce wciąż pracują służby.

Wcześniej pisaliśmy:

Wybuch gazu w Kobiernicach na granicy Śląska i Małopolski. Jak poinformowała nas wojewódzka straż pożarna, do eksplozji doszło w budynku mieszkalnym. Są osoby poszkodowane.

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w domu jednorodzinnym przy ulicy Wolności w Kobiernicach. To centrum miejscowości. Spod gruzów wydobyto 5 osób. Prawdopodobnie 1 osoba wciąż znajduje się pod gruzami. Na miejscu pracuje 18 zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza z Jastrzębia Zdroju. Możliwe utrudnienia w ruchu.

Przypomnijmy, wczoraj również doszło do eksplozji. Wybuch gazu z butli zabił jedną osobę i ranił trzy inne w Czeladzi przy ulicy Będzińskiej. Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content