play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Śledczy wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku

today12 sierpnia 2022

Background

Policjanci z Jaworzna wyjaśniają dokładne okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Martyniaków.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej, 54-letni rowerzysta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu zestawem ciężarowym. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierujący rowerem.

Wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku

Do tragicznego zdarzenia, o czym informowaliśmy wczoraj, doszło kilka minut przed godziną 14.00 na ulicy Martyniaków w rejonie skrzyżowania z ulicą Energetyków w Jaworznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z jaworznickiej drogówki wynika, że podczas wyjeżdżania z ulicy Energetyków, 54-letni kierujący rowerem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prowadzącemu zestaw ciężarowy, który jechał ulicą Martyniaków. Rowerzysta zginął na miejscu.

Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu.

Źródło: KMP Jaworzno

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content