play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Slajder Pilne

Śliskie drogi, wysyp kolizji na śląskich drogach

today8 kwietnia 2021

Background

Warunki fatalne, kierowcy rozkojarzeni i mamy efekty. Wysyp kolizji i wypadków na drogach Śląska. Jest ich bardzo dużo, stąd należy uważać.

Kolejny dzień z atakiem zimy. Wszyscy mają już nieco dość, a te negatywne emocje przenoszą się niestety też na drogi imamy to co mamy – szereg kolizji i wypadków na trasach.

Uwaga na DTŚ

Do dwóch poważnych zdarzeń doszło na Drogowej Trasie Średnicowej. W Katowicach na łuku drogi przy firmie Yamazaki Mazak zderzyły się dwa auta. Na tyle poważnie, że dwie poszkodowane osoby trafiły do szpitala. Trasa w tym miejscu jest przyblokowana, jeden pas jest dostępny ale lepiej skręcić na Gliwicką. I to w miarę wcześnie ponieważ w Chorzowie na wysokości stadionu Ruchu Chorzów kolejne zdarzenie. Tu kolizja i zajęty jeden pas.

Inne szybkie trasy też z problemami

Północ województwa, Mierzęcice i węzeł drogowy S1ki na lotnisko. Mamy czołówkę dwóch osobówek. Jedna ranna osoba w szpitalu i są potężne korki na S1. Zjazd z autostrady A4 na Mikołowską w Katowicach – tu kolizja i zajęty jeden pas. Jeszcze ulica Laryska w Mysłowicach. Zderzyły się autobus z osobówką.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content