play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Makabryczna śmierć 27-latki z Częstochowy. Do zabójstwa przyznał się jej mąż!

today31 sierpnia 2021

Background

Mąż zmarłej 27-latki z Częstochowy przyznał się do zabójstwa. To najnowsze ustalenia śledczych w bulwersującej sprawie śmierci Karoliny W.  Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Przypomnijmy, częstochowska policja od soboty prowadziła  poszukiwana kobiety. Według relacji świadków miała ona wyjść tylko na chwilę do samochodu i już nie wrócić. Bliscy niemal niezwłocznie zgłosili jej zaginięcie. Niestety dzisiejsze doniesienia potwierdziły, że kobieta nie żyje. Jej zwłoki zostały znalezione  w kompleksie leśnym w miejscowości Łobodno,  na terenie powiatu kłobuckiego.  Jak przekazuje prokuratura motywem dla którego Krystian W. zabił kobietę miał być rozpad małżeństwa. Para miała żyć w separacji.

Według ustaleń w sprawie, do zamordowania kobiety miało dojść w samochodzie zaparkowanym obok domu ofiary. Następnie Krystian W. miał przewieźć ciało do Łabodna i tam je ukryć. Służby nie podają czy to mężczyzna wskazał miejsce porzucenia zwłok.  Wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego sąd ma rozpoznać jeszcze dziś.

fot.: zdjęcie poglądowe

 

 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content