play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Śmiertelny wypadek na DK 44. Zginął mężczyzna

today29 lutego 2020

Background

Śmiertelny wypadek na drodze. Mężczyzna zginął na Drodze Krajowej numer 44. Z informacji policji wynika, że przechodził przez jezdnię w miejscu do tego niedozwolonym.

Wypadek miał miejsce wczoraj wieczorem, na chwilę przed godz. 20. Mundurowi z Mikołowa otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Okazało się, że było śmiertelne.

Zginął na miejscu

Do tragedii doszło na drodze numer 44. Jadąca z Tychów w kierunku Gliwic osobówka śmiertelnie potrąciła człowieka. Starszy mężczyzna zginął na miejscu. Jak podają mundurowi ze śląskiej drogówki, pieszy przechodził przez czteropasmową jezdnię w miejscu do tego niedozwolonym. Droga była zamknięta przez ponad trzy godziny. Na miejsce przyjechał prokurator.

Kierowcy nie lubią tej trasy

To już kolejny wypadek na mikołowskim odcinku DK 44 w ostatnich tygodniach. Kierowcy skarżą się, że prosta przy osiedlu jest źle oświetlona i źle oznakowana. Dodatkowo, kończy się ostrym łukiem więc jazda może skończyć się tam wypadkiem. To jednak oznacza, apelują policjanci, by tym bardziej wzmogli czujność i przestrzegali zasad kodeksu drogowego.

(zdjęcie poglądowe)

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content