play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Śmiertelny wypadek rowerzysty w Sosnowcu ZDJĘCIA

today4 lutego 2020

Background

Śmiertelny wypadek rowerzysty w Sosnowcu. Dzisiaj rano sosnowieccy policjanci wykonywali czynności na miejscu tragicznego w skutkach potrącenia rowerzysty. Do zderzenia jednośladu z pojazdem dostawczym doszło tuż przed 6.00 rano na ulicy Grota-Roweckiego w Sosnowcu.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce dziś rano, na ulicy Grota-Roweckiego w Sosnowcu. W wyniku zderzenia pomimo powadzonej reanimacji, nie udało się uratować 61-letniego mężczyzny. Policjanci apelują do kierowców, aby szczególnie teraz, kiedy warunki pogodowe mogą być zmienne, byli czujni i z rozwagą korzystali z komfortu podróży samochodem!

Policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia. Doszło do niego w bardzo złych warunkach atmosferycznych – w chwili zdarzenia było ciemno i bardzo intensywnie padał deszcz. Kierujący samochodem dostawczym 24-latek był trzeźwy. Na miejscu wypadku policjanci, przy udziale prokuratora i biegłego z zakresu medycyny, przeprowadzili szczegółowe oględziny. Droga w tym miejscu na czas realizacji czynności była zablokowana – funkcjonariusze zorganizowali objazd bocznymi ulicami.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content