play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Śniadanie Wielkanocne dla samotnych i potrzebujących. Potrzebni wolontariusze

today24 marca 2021

Background

Wolontariusze potrzebni od zaraz. Miasto Sosnowiec i Fundacja Wolne miejsce szukają ochotników do obsługi, innej iż dotychczas, edycji Wielkanocnego śniadania dla samotnych. Ze względu na sytuację epidemiczną, paczki ze świątecznymi przysmakami mają zostać rozwiezione bezpośrednio do osób potrzebujących.

Nie będzie wspólnego Śniadania Wielkanocnego dla osób samotnych i potrzebujących. To nie oznacza, że o tych mieszkańców Sosnowca nikt nie zadba. – Jeśli nasi mieszkańcy znają osoby, które mogą spędzić samotnie święta lub są w trudnej sytuacji życiowej to prosimy o kontakt – mówi Anna Jedynak, pełnomocnik prezydenta Sosnowca.

Śniadanie Wielkanocne to wspólna akcja organizowana przez Miasto Sosnowiec i Fundację Wolne miejsce. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, w tym roku paczki ze świątecznymi przysmakami zostaną rozwiezione przez wolontariuszy bezpośrednio do osób potrzebujących. – Czekamy na zgłoszenia pod numer: 517-989-813. Infolinia jest czynna w godzinach 9.00 – 17.00.  Czekamy także na wolontariuszy, by sprawnie rozwieźć posiłki – dodaje Anna Jedynak. W paczce oprócz żywności znajdą się upominki od fundacji i życzenia świąteczne od Prezydenta oraz zarządu Fundacji Wolne Miejsce.

Jeśli chcesz pomóc w tegorocznej akcji zeskanuj kod QR dostępny na grafice i wesprzyj razem z nami potrzebujących.

źródło: UM Sosnowiec

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content