play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Sołtys pobił żonę krzesłem NAGRANIE AWANTURY

today3 stycznia 2020

Background

Sołtys pobił żonę krzesłem. Dokładnie chodzi o sołtysa wsi Naczysławski w województwie opolskim. Nagranie z prywatnej imprezy trafiło do sieci. Widać na nim jak mężczyzna uderza kobietę pięściami, a później sięga po krzesło i okłada ją nim po całym ciele. W odwecie kobieta rzuca w mężczyznę talerzami.

 

Nagranie zostało opublikowane na Twitterze: https://twitter.com/Prezes_Fabryki/status/1212754293570375683

 

W materiale opublikowanym przez Telewizję Publiczną sołtys przyznał się do pobicia żony, przeprosił i jak stwierdził to powinno zakończyć tę sprawę. Innego zdania jest wójt gminy Reńska Wieś, który w tej sprawie wydał specjalne oświadczenie.

 

– W związku z nagannym zachowaniem sołtysa sołectwa Naczysławki podczas prywatnej imprezy rodzinnej, zarejestrowanym i upublicznionym w sieci internet, w imieniu swoim i naszej społeczności gminnej wyrażam swoje głębokie oburzenie i słowa potępienia wobec takiego zachowania. Zachowanie takie nie przystoi zarówno osobie sprawującej funkcję publiczną, jak i w ogóle człowiekowi jako takiemu. Po przeprowadzeniu z sołtysem rozmowy, złożył on rezygnację z pełnionej funkcji – czytamy w oświadczeniu.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content