play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Zagłębie

Sosno wspiera Gastro. Świąteczne zakupy zrób u lokalnych firm

today11 grudnia 2020

Background

Sosnowiec ma świąteczny prezent dla przedsiębiorców. Miasto ruszyło z kampanią promującą lokalne biznesy. Chce w ten sposób zachęcić do robienia przedświątecznych zakupów u sosnowieckich firm a tym samym pomóc im  w dobie pandemii.

Lampki, bombki, prezenty – pora zacząć myśleć o obdarowaniu naszych bliskich. Wiemy już, że będą to Święta inne niż wszystkie. Także dla przedsiębiorców, którzy stoją przed nie lada wyzwaniem – okres największych zysków stanął pod znakiem zapytania. Z problemami boryka się także branża gastronomiczna, dla której ostatnie tygodnie to walka o przetrwanie. – To jest cios – kolejny w tym roku, a jeszcze po poprzednim branża się nie podniosła. Chcemy pokazać Sosnowiczanom, jaką ofertę mają nasi przedsiębiorcy oraz lokalni producenci – mówi prezydent, Arkadiusz Chęciński.

Promowanie regionalnych firm to świąteczna kontynuacja akcji „Sosno wspiera gastro” tłumaczy Anna Jasikowska -Bożyk z sosnowieckiego magistratu.
Pojawią się informacje w lokalnych mediach w prasie, na stronach internetowych i w radiu, ale także na stronach internetowych i w przestrzeni publicznej. Zatem zachęcamy wszystkich do czytania tych informacji, do sięgania po nie i kupowania u lokalnych przedsiębiorców przed świętami. Pamiętajmy że dzięki nam sytuacja nas wszystkich może być zdecydowanie lepsza i wszyscy spędzimy święta w dużo lepszym nastroju.

W sumie, w akcji, bierze udział ponad 80 przedsiębiorców, jednak cały czas można do niej dołączyć. Wystarczy napisać:
– prywatną wiadomość na profilu Sosnowiec Łączy (fb.com/miastososnowiec),
– maila na adres sosnowieclaczy@gmail.com,
– ofertę w grupie facebookowej Sosnowiczanie (fb.com/groups/sosnowiczanie).

Źródło: UM Sosnowiec 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content