play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Sosnowiec: Przyszedł zobaczyć się z dzieckiem. Groził żonie nożem

today10 stycznia 2020

Background

Mężczyzna przyszedł spotkać się ze swoim dzieckiem. W trakcie wizyty pokłócił się ze swoją żoną, po czym wyjął nóż i zaczął jej grozić. Interwencję zgłosiła sąsiadka, którą przeraziły odgłosy dochodzące z mieszkania napadniętej kobiety.

Podczas wizyty, między rozwodzącymi się małżonkami doszło do awantury, w trakcie której 44-letni mężczyzna wyjął nóż i zaczął nim grozić kobiecie. Nie wiadomo jak zakończyłaby się ta sytuacja, gdyby do akcji nie wkroczyli policjanci, których na pomoc wezwała jedna z sąsiadek, przerażona odgłosami dochodzącymi z mieszkania napadniętej kobiety. 44-latek został zatrzymany.

W trakcie wykonywanych przez śledczych czynności wyszło na jaw, że mężczyzna odpowiada również za dokonanie szeregu wypłat przy pomocy skradzionej karty bankomatowej. Dodatkowo okazało się, że czynu tego dopuścił się w warunkach recydywy, a to oznacza, że za jego popełnienie grozi mu surowsza kara.

Ostatecznie po przeprowadzeniu wszystkich czynności, mężczyźnie przedstawiono łącznie 9 zarzutów. Odpowie za groźby karalne i kradzieże pieniędzy z konta. Grozić mu może nawet 15 lat więzienia. Prokurator zdecydował o objęciu podejrzanego policyjnym dozorem. Wydał mu również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content