play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Zagłębie

Sosnowiec: Rutynowa kontrola pojazdu i nielegalny towar 19-latka

today18 lutego 2020

Background

Rutynowa kontrola pojazdu i nielegalny towar 19-latka. Zaczęło się od kontroli samochodu, a skończyło na odnalezieniu amfetaminy w mieszkaniu zajmowanym przez jednego z pasażerów. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, czym wzbudził podejrzenia śledczych.

Do zdarzenia doszło w Sosnowcu, gdzie policjanci patrolując miasto postanowili dokonać kontroli samochodu Deawoo, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Podczas czynności dokonywanych z kierowcą zauważyli, że jeden z pasażerów zachowuje się bardzo nerwowo. Postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną i jak się okazało policyjny instynkt ich nie zawiódł. 19-latek miał przy sobie amfetaminę.

Podczas dalszych czynności (między innymi przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania) okazało się, że mężczyzna posiada znaczne ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli u niego łącznie amfetaminę, z której ilości można by przygotować ponad 210 porcji. Prokurator przedstawił 19-latkowi zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i objął go policyjnym dozorem. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia. 

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content