play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

Sosnowiec: Uciekając wyskoczył przez okno

today27 lipca 2020

Background

Uciekając wyskoczył przez okno. Mowa o 31-letnim mieszkańcu Sosnowca, który aby uniknąć spotkania z policją zdecydował się na nietypową formę ucieczki. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

Policjanci byli przygotowani na taki scenariusz

Mieszkaniec Sosnowca był poszukiwany listem gończym od lipca 2019 roku. Kryminalni z Sosnowca przejęli sprawę w lipcu 2020 roku i namierzyli mieszkanie, w którym przebywał 31-latek. Wiedzieli, że poszukiwany jest świadomy czekającej go odsiadki więc może próbować stawiać opór bądź uciekać. Jak się okazało mężczyzna rzeczywiście zdecydował się na ucieczkę, jednak nie wziął pod uwagę faktu, że policjanci przewidzą taki scenariusz.

Skoczył wprost na ręce funkcjonariuszy

Dlatego funkcjonariusze postanowili się rozdzielić. Gdy jedna grupa pukała właśnie do jego drzwi, druga obserwowała okna lokalu. Wtedy właśnie mężczyzna zeskoczył niemal dosłownie prosto w ręce dwóch pozostałych funkcjonariuszy. Został zatrzymany i osadzony w areszcie, skąd trafi do docelowego zakładu karnego. Odbywać będzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności orzeczoną mu za rozbój.

 

źródło: KMP Sosnowiec

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content