play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Sosnowiec: Uwięził i BESTIALSKO POBIŁ MŁOTKIEM swoją partnerkę

today18 lutego 2021

Background

W Sosnowcu doszło w ostatnim czasie do dwu bardzo niebezpiecznych zdarzeń. Na sosnowieckiej Pogoni ofiarą agresji padła kobieta zaatakowana nożem i pobita za pomocą młotka. Agresywny był też 15-latek który sterroryzował rówieśników w centrum Sosnowca.

Pobił młotkiem, zamknął w pokoju i okaleczył nożem

39-letni mieszkaniec Sosnowca bestialsko pobił, ugodził nożem i pozbawił wolności swoją partnerkę. Zrobił to bo kobieta nie chciała dać mu pieniędzy. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań dzielnicy Pogoń. Mężczyzna pobił partnerkę przy użyciu młotka a nożem pociął jej łydkę. Kobieta ma złamane obie ręce w kilku miejscach. Oprawca zamknął ją w pokoju. Dopiero kiedy agresor opuścił na krótko mieszkanie, poszkodowanej udało się uciec. Na ulicy pomocy udzielił jej przypadkowy przechodzień. Policjanci natychmiast odnaleźli i zatrzymali 39-latka, który ma już za sobą spotkanie z prokuratorem. Usłyszał zarzuty , grozi mu 12 lat więzienia, na razie został tymczasowo aresztowany.

15-latek napadł z nożem na innych nastolatków. Skradł… 50 groszy

15-latek w towarzystwie dwóch kolegów straszył nożem dwóch nastolatków żądając od nich pieniędzy. Sterroryzował również dwie dziewczynki, które próbowały pomóc zaatakowanym. Ostatecznie agresor zrabował drobne przedmioty i… 50 groszy.

Zgłoszenie na policję pochodziło z centrum Sosnowca. Dwaj nastoletni  chłopcy  zostali zaczepieni przez młodego agresora, który nagle wyciągnął nóż i przystawił go do brzucha – najpierw jednemu, później drugiemu z chłopców. Zażądał od nich pieniędzy. Przerażeni nastolatkowie opróżnili kieszenie. Mundurowi szybko namierzyli i zatrzymali sprawcę. Znaleziono przy nim środki odurzające. Odpowie teraz przed sądem rodzinnym. Na razie trafił na trzy miesiące do schroniska dla nieletnich.

źródło i fot. Policja Śląska/Sosnowiec

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content