play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Zagłębie

Sosnowiec: Wyjeżdżasz za granicę? Koniecznie sprawdź swój dowód

today21 lutego 2020

Background

Wyjeżdżasz za granicę? Koniecznie sprawdź swój dowód. Urząd Miejski w Sosnowcu przypomina, że w związku ze zmianą przepisów, która nastąpiła w styczniu 2020 r. przed planowanym wyjazdem za granicę koniecznie należy sprawdzić ważność i zgodność danych dowodu osobistego.

W związku ze zmianą przepisów, które zaczęły obowiązywać od stycznia 2020 roku bardzo ważne jest, aby sprawdzić dowód osobisty przed planowanym wyjazdem. Poza terminem ważności dowodu należy pamiętać o zgodności danych, m.in.: zameldowania, danych osobowych.

W tym celu zachęcamy do wizyty w najbliższym Urzędzie Miejskim. W Sosnowcu szczegółowych informacji udziela Wydział Spraw Obywatelskich – referat dowodów osobistych mieszczący się w budynku głównym przy Al. Zwycięstwa 20 – pokój 104.

Autor: Katarzyna Taras


Zobacz więcej

Wiadomości

Katowice: Lubisz Monopoly? Teraz możesz zagrać w wersję katowicką!

Już od ponad 80 lat jest jedną z największych atrakcji podczas domówek, spotkań ze znajomymi i ciągle wzbudza ogromne emocje. Popularność gry Monopoly wydaje się nie mieć końca. Od teraz dostępna jest jej lokalna edycja „Katowice”. Kultowa planszówka w dalszym ciągu cieszy się nieustanną popularnością na rynku gier. Ciężko znaleźć […]

today20 października 2021


0%
Skip to content