play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

Sosnowiec: Znęcanie się nad partnerką to nie jedyny zarzut dla 32-latka

today13 listopada 2020

Background

Zaczęło się od awantury domowej. Policjanci interweniowali w sprawie 32-latka, który znęcał się nad swoją partnerką. Jak się jednak okazało, nie było to jego jedyne przewinienie. Mężczyzna w zajmowanym przez siebie domu, uprawiał konopie indyjskie, miał także inne narkotyki.

Policjanci zostali wezwani do jednego z domów w dzielnicy Niwka. Na miejscu okazało się, że między domownikami doszło do szarpaniny. Na widok funkcjonariuszy strony się uspokoiły, ale mężczyzna zaczął się dziwnie zachowywać. Usiłował za wszelką cenę nie dopuścić do tego, by ktokolwiek zbliżył się do jego mieszkania. Biorąc pod uwagę zachowanie 32-latka, a także charakterystyczny, intensywny zapach unoszący się w powietrzu policjanci byli prawie pewni, że mężczyzna może w mieszkaniu ukrywać marihuanę. Kiedy zorientował się, że śledczy zaczęli coś podejrzewać, rzucił się do ucieczki, jednak bardzo szybko został schwytany.

Jak się okazało, w piwnicy, do której prowadziło ukryte wejście, znajdował się namiot, a w nim sadzonki konopi indyjskich. Ponadto oprócz 11 krzewów marihuany policjanci zabezpieczyli jeszcze prawie pół kilograma gotowego suszu oraz niewielką ilość kokainy. 32-latkowi przedstawiono zarzuty uprawy i posiadania znacznych ilości narkotyków. Dodatkowo usłyszał także zarzut znęcania się nad swoją partnerką. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu teraz 10 lat więzienia.

źródło/foto: Śląska Policja

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content