play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Spore ilości narkotyków w Bytomiu. Diler zatrzymany

today7 września 2022

Background

Spore ilości narkotyków nie trafią na ulice. Handel prowadził 41-letniego diler. Ten w lokalu w centrum miasta przechowywał amfetaminę. Spore ilości – w pomieszczeniu przy mieszkaniu znaleziono ponad tysiąc dwieście działek.

Z przechwyconego towaru można było przygotować tysiąc dwieście narkotykowych porcji. 41-letniego diler jest już w rękach policji.

Handel w centrum miasta

Kryminalni z komendy przechwycili amfetaminę, z której można by przygotować ponad 1200 dilerskich działek. 41-latek ukrywał narkotyki w centrum miasta. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

Wczoraj policjanci z komendy zatrzymali 41-latka, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Mundurowi zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że bytomianin przechowuje zabronione środki w pomieszczeniu przynależnym do mieszkania w centrum miasta. W trakcie przeszukania lokalu stróże prawa zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1200 dilerskich działek. Bytomianin usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, a za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

zdjęcie poglądowe

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content