play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Prace trwają na stadionie na świętochłowickiej Skałce

today18 lutego 2020

Background

W dużo mniejszym wymiarze ale trwają prace modernizacyjne na stadionie imienia Pawła Waloszka w Świętochłowicach. Obiekt na Skałce jest przebudowywany. Jest nowa murawa, trybuny i plany co dalej.

Wielki projekt trafił do kosza ale modernizacja na mniejszą skalę postępuje. Trwają prace na stadionie imienia Pawła Waloszka w Świętochłowicach na Skałce.

Trybuna gotowa, czekają na odbiór

Jest nowa murawa, wykonywane jest odwodnienie boiska, gotowa jest już nowa trybuna,  mówi Grzegorz Gabor ze Sportu Osir Skałka Świętochłowice.

  • cover play_arrow

    Prace trwają na stadionie na świętochłowickiej Skałce Adam Złotorowicz

Trybuna czeka teraz na odbiory Polskiego Związku Piłki Nożnej. Te mają się odbyć jeszcze w tym miesiącu.

Zazieleni się…

Robimy też odwodnienie nowej murawy, by ta nie była zalewana przy byle deszczu oraz zajmujemy się gołymi skarpami, dodaje Grzegorz Gabor ze Sportu Osir Skałka Świętochłowice.

  • cover play_arrow

    Prace trwają na stadionie na świętochłowickiej Skałce Adam Złotorowicz

 

W połowie roku ruszyć ma też termomodernizacja budynku dyrekcji OSiR Skałka. W najbliższym czasie zostanie też usunięty cały gruz, który pozostał po wyburzeniu trybun, na stadionie zostanie wykonane nowe odwodnienie, dzięki któremu nie tylko murawa będzie sucha, ale też poprawi się stan wody w stawie poprzez skierowanie całej wody deszczowej do wysychającego stawu.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content