play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Tegoroczna Noc Biologów potrwa niemalże pół roku! Początek 21 stycznia

today14 stycznia 2022

Background

Ta noc będzie trwać niemalże pół roku! Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na XI edycję Nocy Biologów. Ta rozpocznie się w piątek, 21 stycznia i potrwa do czerwca.

W programie oprócz spotkań z ekspertami znalazły się warsztaty, dyskusje, konkursy a nawet piknik czy wernisaż artystycznej fotografii w temacie bioróżnorodności.

– 21 stycznia o godzinie 15.30 rozpoczynamy od spotkania z naszym gościem specjalnym,  ekspertem w zakresie koronawirusów – prof. dr hab. Krzysztofem Pyrciem z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Temat związany z pandemią koronawirusa, jest wciąż aktualny. Zatem zapraszamy na spotkanie na najwyższym poziomie wiedzy eksperckiej. Warto skorzystać z czystej i sprawdzonej eksperymentalnie wiedzy od wysokiej klasy naukowca szczególnie w dobie domorosłych ekspertów – mówi nam  dr hab. Agata Daszkowska-Golec z Wydziału Nauk Przyrodniczych   Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W ramach tegorocznej Nocy Biologów zaplanowano także wydarzenia stacjonarne. Szczegóły znaleźć można na stronie  Instytutu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Radio Piekary patronuje wydarzeniu.

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content