play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Stracili ukochaną mamę, teraz chcą ich rozdzielić. #RadioPiekaryPomaga rodzeństwu z Mysłowic!

today26 sierpnia 2020

Background

Stracili ukochaną mamę, teraz chcą ich rozdzielić. Mowa o rodzeństwie z Mysłowic. Natalia ( 21) Maja (17) Boguś (15) i Liliana ( 2,5) stracili najważniejszą osobę, a ich życie zmieniło się w ciągu sekundy. Dziś w ramach akcji #RadioPiekaryPomaga zachęcamy do wsparcia zbiórki!

To był zwykły dzień, nic nie wskazywało na tragedię jaka ich spotkała w ciągu krótkiej chwili stracili swoja kochaną mamę. Pani Patrycja wybrała się do pobliskiego sklepu na zakupy w pewnym momencie upadła i obudziła się w szpitalu, gdzie przeszła poważną operację ( pękł krwiak w mózgu). Dzień po operacji wydawało się , że najgorsze już za nią. Odbyła rozmowę telefoniczną z najstarszą córką. Poinformowała o możliwości przewiezienia do innego szpitala gdzie miała dojść do siebie. Niestety następnego dnia jak grom z jasnego nieba zadzwonił telefon, który odebrała młodsza córka. Lekarz poinformował o komplikacjach, które pojawiły się następnego dnia. Pani Patrycja dostała wylewu, po czym zmarła. Miała zaledwie 42 lata. Na świecie zostawiła czwórkę wspaniałych i oddanych sobie dzieci, które teraz potrzebują Waszej Pomocy. Natalia ( 21) Maja (17) Boguś (15) i Liliana ( 2,5) to dzieci które mają tylko siebie. Na dzień dzisiejszy Natalia – najstarsza z rodzeństwa będzie walczyła o stworzenie rodzeństwu rodziny zastępczej. Niestety w obecnej sytuacji pojawiły się komplikację , którym musi stawić czoła. Na dzień dzisiejszy zostali bez środków do życia gdyż MOPS zgodnie z prawem zawiesił wszystkie świadczenia ze względu na brak opiekuna prawnego.

Na stronie Fundacji Bajtel Mysłowice Pomagają trwa obecnie zbiórka żywności , pampersów, przyborów szkolnych oraz mleka Bebiko dla najmłodszej dziewczynki. W pomoc zaangażował się również prezydent Mysłowic, Dariusz Wójtowicz.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/kkzdby

 

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content