play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Świętochłowice: Dusił żonę i groził, że ją zabije

today16 sierpnia 2021

Background

Dzielnicowi ze Świętochłowic zatrzymali 53-letniego mieszkańca miasta. Usłyszał on zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem swojej żony. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 2 lata.

W połowie tygodnia do dzielnicy Lipiny zostali skierowani policjanci ze świętochłowickiej komendy. Na miejscu stróże prawa zastali roztrzęsioną kobietę. Mundurowi ustalili, że w mieszkaniu doszło do awantury słownej, którą wywołał 53-letni mieszkaniec miasta. Agresor w trakcie wymiany zdań chwycił swoją żonę za szyję, a następnie zagroził jej pozbawieniem życia. Na jaw wyszło również, że to nie pierwsza tego typu sytuacja.

Dzielnicowi zatrzymali świętochłowiczanina, który trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzut. Za kierowanie gróźb karalnych grozi mu nawet 2 lata za kratami. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content