play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Świętochłowice: Groził swojej znajomej, że ją pobije [WIDEO]

today31 lipca 2020

Background

Groził swojej znajomej, że ją pobije. 25-letni mieszkaniec Świętochłowic został zatrzymany po tym, jak pod wpływem alkoholu kierował groźby karalne w stronę 20-latki. Mężczyzna decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną.

W miniony wtorek z policją skontaktowała się mieszkanka Świętochłowic zawiadamiając, że kolega grozi jej pobiciem. Dodatkowo 20-latka oświadczyła, że mieszkaniec Świętochłowic ukradł jej e-papierosa. Już tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy. Po przeprowadzonym badaniu trzeźwości okazało się, że ma w organizmie ponad promil alkoholu.

Drugiego dnia, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, mężczyzna usłyszał zarzut gróźb karalnych kierowanych pod adresem swojej znajomej. Decyzją prokuratora, oprócz policyjnego dozoru, mężczyzna został objęty zakazem wszelkich form kontaktu się z pokrzywdzoną. Grożą mu 2 lata więzienia. Ponadto wobec mężczyzny zostaną również wyciągnięte konsekwencje za kradzież e-papierosa. Wkrótce o jego losie zadecyduje sąd.

 

źródło: KMP Świętochłowice

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content