play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Świętochłowice: Niedozwolone substancje w komodzie

today24 lutego 2020

Background

Niedozwolone substancje w komodzie. W lokalu zajmowanym przez mieszkańca Świętochłowic zabezpieczono blisko 40 porcji dilerskich marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów patrolujących miasto.

Nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 lutego. Funkcjonariusze świętochłowickiej policji na ulicy Korfantego zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo, ciągle się odwracał, co zwróciło uwagę policjantów. Już po chwili na jaw wyszedł powód jego zachowania. 41-latek miał przy sobie marihuanę.

Towar ukryty w komodzie

Mieszkaniec Świętochłowic w kieszeni swojej kurtki ukrywał paczkę po papierosach, w której trzymał susz roślinny. Ponadto w trakcie przeszukania okazało się, że mężczyzna w swoim mieszkaniu ukrywał blisko 40 porcji dilerskich tego narkotyku. Śledczy znaleźli w komodzie woreczki foliowe z marihuaną, która ukryta była w kilkunastu pojemnikach. Tego samego dnia 41-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat za kratami.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content