play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Świętochłowice: Policja szuka fałszywego policjanta [WIDEO]

today6 maja 2020

Background

Policjanci ze Świętochłowic prowadzą dochodzenie w sprawie oszustw metodą „na policjanta”, do których doszło w kwietniu w Świętochłowicach. Policja publikuje teraz zdjęcie mężczyzny, który podawał się za policjanta. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt ze świętochłowickimi mundurowymi.

Świętochłowiccy śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie oszustw metodą „na policjanta”, do których doszło w okresie 16-20 kwietnia br. na terenie miasta. Policja opublikowała już nagranie z monitoringu oraz zdjęcie fałszywego policjanta, licząc na pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280 lub poprzez pocztę elektroniczną – adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl. Informacje można równiez przekazać w najbliższej jednostce policji bądź pod numerem 997,112 – czytamy na stronie internetowej świętochłowickiej policji.

 

Foto i źródło: Policja Świętochłowice

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content