play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Świętochłowice: Zatrzymany z cudzym dowodem osobistym i narkotykami ZDJĘCIA+WIDEO

today5 lutego 2020

Background

Zatrzymany z cudzym dowodem osobistym i narkotykami. Mężczyzna ukrywał zwitek foli z amfetaminą w jednej z przegródek swojego portfel miał również przy sobie dowód osobisty niebędący jego własnością. Badanie alkomatem u zatrzymanego 32-latka wykazało blisko promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Funkcjonariusze świętochłowickiej komendy patrolowali ulice miasta, kiedy około 13.00, na ulicy Wolnego zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu zaczął się nerwowo obracać, a następnie znacznie przyspieszył kroku. Szybko na jaw wyszedł powód jego zachowania. Jak się okazało 32-latek miał przy sobie narkotyki.

Mężczyzna ukrywał zwitek foli aluminiowej z amfetaminą w jednej z przegródek swojego portfela. Ponadto miał przy sobie nienależący do niego dowód osobisty. Zatrzymanego 32-latka policjanci przewieźli do miejscowej komendy. Badanie trzeźwości wykazało u niego blisko promil alkoholu. Następnego dnia, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz przywłaszczenia i ukrywania dokumentu potwierdzającego cudzą tożsamość. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content