play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Szaleństwo na Basenie Burowiec! Moc atrakcji dla dzieci

today19 sierpnia 2020

Background

Szaleństwo na Basenie Burowiec! Moc atrakcji dla dzieci w dniach od 21 do 24 sierpnia. Będzie można się zmierzyć z wodnymi przeszkodami, wziąć udział w zawodach i zobaczyć różne pokazy. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godz. 10.00 i potrwa do poniedziałku do zamknięcia basenu.

 

Szaleństwo na Basenie Burowiec! Moc atrakcji dla dzieci. Przez cztery dni w basenie pływackim będzie rozłożony wodny tor przeszkód. Może się z nimi zmierzyć każda osoba do 18 roku życia, która potrafi pływać. Dla dzieci, które jeszcze nie pływają przygotowano szereg atrakcji w basenie rekreacyjnym. W sobotę, niedziele i poniedziałek odbędą się w nim także zawody dla dzieci organizowane przez szkołę pływania Plusk.

Oprócz atrakcji na basenie na hali sportowej kompleksu przez cztery dni będą prezentowały się drużyny sportowe z Katowic, a przed budynkiem będzie rozstawione miasteczko gimnastyczne. W piątek popołudniu będzie można zobaczyć też pokaz freestyle. W sobotę przed basen przyjedzie wóz strażacki, a w niedzielę radiowóz policyjny. Na niedzielę zaplanowany jest pokaz akrobatyczny.

Podczas wakacyjnej przygody będzie można spotkać basenową maskotkę Kropelkę. Nie zabraknie też niespodzianek dla klientów oraz słodkości i gadżetów dla dzieci.

Organizatorami wydarzenia są Miasta Katowice i Katowickie Wodociągi.

 

fot. zdjęcie poglądowe

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content