play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Szczepienia przeciwko koronawirusowi. Ważne informacje dla wszystkich placówek medycznych

today8 grudnia 2020

Background

Wszystkie informacje dla placówek medycznych na temat szczepienia przeciwko koronawirusowi w jednym miejscu. Śląski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zorganizował punkty konsultacyjne w tym temacie. Otwarte dni odbywają się dziś i jutro od godziny 08:00 do godziny 16:00.

 

– Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień, którzy przybliżą zasady przystąpienia do programu, wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić aby realizować szczepienia oraz przedstawią zasady finansowania programu. Konsultacje będą odbywać się z zachowaniem środków ostrożności oraz zasad reżimu sanitarnego. – mówi Radiu Piekary Rafał Razik ze śląskiego NFZ-u.

Śląski OW NFZ zaprasza do swojej siedziby w Katowicach przy ul. Kossutha 13 oraz do delegatur: w Bielsku-Białej – ul. Karpacka 24, w Częstochowie – ul. Czartoryskiego 28, w Piekarach Śląskich – ul. Kościuszki 22 oraz w Rybniku – ul. 3 Maja 29.

 Ponadto przedstawiciele placówek medycznych mogą uzyskać szczegółowe informacje o programie dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z 16. Oddziałów Wojewódzkich Funduszu. Linie telefoniczne czynne są codziennie od 8.00 do 18.00.

 Numer telefonu koordynatora ds. szczepień w Śląskim OW NFZ: 32 735 18 67.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content