play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Poseł PiS o nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł PiS. W rozmowie między innymi o nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt oraz o jej konsekwencjach. - To już nie jest tylko ochrona zwierząt, to ingerencja w gospodarkę - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary o "5 dla zwierząt" poseł PiS, Marek Wesoły.

today13 października 2020

Rozmowa Dnia

Marek Wesoły: Nie będę popierał „5 dla zwierząt”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł PiS. W rozmowie między innymi o nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt oraz o jej konsekwencjach. - Nie będę popierał "5 dla zwierząt" - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary poseł PiS, Marek Wesoły.

today13 października 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS o „Piątce dla zwierząt”: „Przepisy, które znalazły się w tej ustawie będą wprowadzać chaos”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł PiS. W rozmowie między innymi o protestach górników oraz o problemach koalicji rządzącej. - Przepisy, które znalazły się w tej ustawie będą wprowadzać chaos - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marek Wesoły, poseł PiS.

today23 września 2020

Polityka

Sejm przyjął nowelizację uchwały o ochronie zwierząt. Co to oznacza w praktyce?

Sejm przyjął nowelizację uchwały o ochronie zwierząt. Ta między innymi zakazuje hodowli zwierząt na futra i wprowadza ograniczenia uboju rytualnego. Są jednak wyjątki od tego zakazu. Zakaz hodowli zwierząt futerkowych nie obejmuje królika. Przyznaje też prawo do rekompensaty z tytułu zaprzestania takiej działalności. Przepisy wejdą w życie po roku od ich ogłoszenia. Zgodnie z nowelą ubój rytualny ma być możliwy tylko na potrzeby krajowych związków wyznaniowych. Nie wolno będzie wykorzystywać zwierząt […]

today18 września 2020

0%
Skip to content