play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Gawęda o protestach górników: „Wierzę, że strajk nie przeszkodzi w prowadzeniu odpowiedzialnego dialogu”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Adam Gawęda poseł PiS. W rozmowie między innymi o programie naprawczym dla polskiego górnictwa oraz o problemach koalicji rządowej. - Będziemy szukali rozwiązań, które pozwolą na to, żebyśmy na Śląsku w sposób rozsądny, gospodarczo dobry i akceptowalny przeprowadzili proces transformacji - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Adam Gawęda poseł PiS.

today22 września 2020

Rozmowa Dnia

Gawęda: Sytuacja jest bardzo trudna, ale absolutnie nie wyobrażam sobie końca górnictwa na Śląsku

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Adam Gawęda, poseł Prawa i Sprawiedliwości, były wiceminister energii. W rozmowie między innymi o sytuacji polskiego górnictwa w obliczu epidemii koronawirusa. - Sytuacja jest bardzo trudna, ale absolutnie nie wyobrażam sobie końca górnictwa na Śląsku - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Adam Gawęda, poseł PiS, były wiceminister energii.

today24 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Były wiceminister energii: Pandemia nie może być podstawą, by kształtować plany dla górnictwa w dłuższej, bądź najbliższej perspektywie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Adam Gawęda, poseł Prawa i Sprawiedliwości, były wiceminister energii. W rozmowie między innymi o sytuacji polskiego górnictwa w obliczu epidemii koronawirusa. - Pandemia nie może być podstawą, by kształtować plany dla górnictwa w dłuższej, bądź najbliższej perspektywie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Adam Gawęda, poseł PiS, były wiceminister energii.

today24 kwietnia 2020

0%
Skip to content