play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Prezydent USA Joe Biden z wizytą w Polsce

Prezydent Andrzej Duda spotka się dziś z Prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem w Rzeszowie, gdzie będą rozmawiać z przedstawicielami pozarządowych organizacji zaangażowanych we wspieranie uchodźców z Ukrainy. Air Force One, którym przyleciał do Polski prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden, wylądował około godziny 14.20 na lotnisku w Rzeszowie. Rozpoczęła się dwudniowa wizyta przywódcy USA w Polsce. Joe Biden z wizytą w Polsce Prezydenci Joe Biden i Andrzej Duda w Rzeszowie spotkają […]

today25 marca 2022

Polska

Dziś spotkanie na szczycie w sprawie szczepień

Jak będą wyglądać szczepienia przeciwko koronawirusowi. O tym rozmawiać mają dzisiaj prezydent Andrzej Duda z premierem Mateuszem Morawieckim. Wstępnie, jak wynika ze słów rzecznika rządu Piotra Mullera, nie są omawiane warianty zaostrzenia obostrzeń przed świętami Bożego Narodzenia. Spotkanie zaplanowano w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego koło południa. Na dniach rusza kampania zachęcająca do szczepień, te ruszą na przełomie stycznia i lutego. Do Narodowego Programu Szczepień zgłosiło się pond 8300 podmiotów medycznych co […]

today14 grudnia 2020

Slajder Pilne

Prezydent RP ma koronawirusa

Prezydent Andrzej Duda zakażony SARS COV2. Czuje się dobrze. Jak czytamy na twitterze Błażeja Spychalskiego, rzecznika Głowy Państwa , zgodnie z zaleceniami, wczoraj prezydent miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. napisał rzecznik. Wczorajsze dane wskazywały na dobowe przekroczenie w kraju granicy 13 i pół tysiąca wykazanych przypadków SARS COV2. Zmarły 153 osoby. fot. Jakub Szymczyk/KPRP

today24 października 2020

Rybnik

Kuczera: Zdrowe finanse samorządu to też zdrowa demokracja i silne państwo

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o przyszłości samorządów w Polsce oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich. - Zdrowe finanse samorządu to też zdrowa demokracja i silne państwo - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr Kuczera, prezydent Rybnika.

today8 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Podczas debaty w Końskich pytania będą zadawane przez mieszkańców

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Podczas debaty w Końskich pytania będą zadawane przez mieszkańców - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today6 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Szarama: Wszyscy mieszkańcy Śląska skorzystali na dobrych rządach PiS i prezydenta Dudy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Wszyscy mieszkańcy Śląska skorzystali na dobrych rządach PiS i prezydenta Dudy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today6 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Piecha: Chętnie zobaczę co pan Rafał Trzaskowski ma do zaproponowania Polakom

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach pierwszej tury wyborów prezydenckich w Polsce. - Chętnie zobaczę co pan Rafał Trzaskowski ma do zaproponowania Polakom - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today30 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Andrzej Duda jest zdecydowanie bliżej prezydentury niż Rafał Trzaskowski

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach pierwszej tury wyborów prezydenckich w Polsce. - Andrzej Duda jest zdecydowanie bliżej prezydentury niż Rafał Trzaskowski - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today30 czerwca 2020

0%
Skip to content