play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Sośnierz o planach w ochronie zdrowia: Wydanie pieniędzy nie wystarczy żeby funkcjonowała

Wydanie pieniędzy w ochronie zdrowia nie wystarczą żeby ona funkcjonowała. Są wadliwe mechanizmy funkcjonowania a te wszystkie programy koncentrują się w tej chwili na wydaniu pieniędzy na infrastrukturę. - komentował w dzisiejszej Rozmowie Dnia Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia. - Wydanie pieniędzy w Ochronie Zdrowia nie wystarczą żeby ona funkcjonowała. Są wadliwe mechanizmy funkcjonowania a te wszystkie programy koncentrują się w tej chwili na wydaniu pieniędzy na infrastrukturę. -Ale nie tylko […]

today19 maja 2021

Rozmowa Dnia

Sośnierz o Nowym Ładzie: To roztaczanie iluzji i nadziei których nie da się spełnić

"Nowy Ład"  to program w którym wydajemy pieniądze a nie wspominamy skąd je brać . - Tak najnowszą propozycję Prawa i Sprawiedliwości komentuje w Radiu Piekary poseł Porozumienia Andrzej Sośnierz. Zdaniem parlamentarzysty program jest groźny. -Program jest groźny z dwóch powodów. Groźny dla klasy średniej, bo ktoś musi to przecież sfinansować. Ona de facto poniesie ciężary, tam tu i ówdzie jest o tym mowa, że gdzieś skubnie się i podniesione […]

today19 maja 2021

Rozmowa Dnia

Andrzej Sośnierz o „Piątce dla zwierząt”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o dezintegracji koalicji rządzącej oraz o ustawie "Piątka dla zwierząt". - Pęknięcie w całym obozie wyraźnie pokazało się po ustawie „Piątka dla zwierząt” - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today19 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Porozumienia (PiS) o dezintegracji koalicji rządzącej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o dezintegracji koalicji rządzącej oraz o ustawie "piątka dla zwierząt". - To wszystko pokazuje pewną dezintegrację naszego obozu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today19 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Porozumienia (PiS) o nowych obostrzeniach

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce oraz o nowych obostrzeniach. - Całkowite zamrożenie jest nie do wytrzymania przez polską gospodarkę - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today22 października 2020

Rozmowa Dnia

Andrzej Sośnierz o rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce oraz o nowych obostrzeniach. - W tej chwili tej epidemii już nie da się wytłumić - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today22 października 2020

Rozmowa Dnia

Andrzej Sośnierz o epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Jarosława Gowina. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa oraz o testach na COVID-19. - Prawdopodobnie jest już 350 tysięcy zakażonych - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Jarosława Gowina.

today6 października 2020

0%
Skip to content