play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Arkadiusz Chęciński: Ja nawet dzisiaj jeżeli mogę skorzystać, to zapraszam Saługę do debaty

- Ja jestem gotów do rozmowy z każdym. Przede wszystkim podczas kampanii wyborczej konkurenci powinni ze sobą rozmawiać. Powinni pokazać społeczności zwłaszcza kiedy nie ma możliwości dotarcia do wszystkich co chcą nowego, co chcą utrzymać, co chcą robić żeby wygrywać wybory w województwie śląskim. Niestety tutaj chyba jest podobna sytuacja jak z panem Kaczyńskim, tylko z drugiej strony są informacje „jestem gotowy”, ale otoczenie pana Saługi cały czas ucieka od […]

today20 października 2021

Rozmowa Dnia

Arkadiusz Chęciński: Współpraca z Unią Europejską się oddala i przez politykę rządu mamy z nią i z jej państwami coraz gorsze stosunki.

- Pamięta pan wypowiedzi poszczególnych osób z Prawa i Sprawiedliwości? I to nie szeregowych członków, tylko głównych postaci, którzy mówili wprost, że z Unią Europejską nie po drodze. Pamiętajmy, że zjednoczona prawica składa się również z ugrupowań które na sztandarach mają walkę z UE, a sam PiS tej większości w parlamencie nie ma. Co innego jest cały czas mówić, a co innego pokazują czyny, a one pokazują jedno, że gdzieś […]

today20 października 2021

Rozmowa Dnia

Arkadiusz Chęciński o obostrzeniach epidemicznych

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o stanie służby zdrowia w dobie koronawirusa i wprowadzonych obostrzeniach epidemicznych. - Dzisiaj szanujmy się nawzajem. Szanujmy obostrzenia, chodźmy w maseczkach, myjmy ręce - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today19 października 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca o stanie służby zdrowia w dobie koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o stanie służby zdrowia w dobie koronawirusa i wprowadzonych obostrzeniach epidemicznych. - Mamy stan klęski żywiołowej w naszym kraju, jeżeli chodzi o pomoc medyczną - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today19 października 2020

Rozmowa Dnia

Arkadiusz Chęciński o podwyżkach wynagrodzeń dla rządzących

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o podwyżkach wynagrodzenia dla rządzących oraz o transporcie metropolitalnym. - Prawo i Sprawiedliwość bierze pełną odpowiedzialność za to co się dzieje - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

today18 sierpnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca o transporcie metropolitalnym

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o podwyżkach wynagrodzenia dla rządzących oraz o transporcie metropolitalnym. - Dzisiaj zdecydowana większość właścicieli tramwajów jest za tym, żeby akcje Tramwajów Śląskich przekazać do GZM - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

today18 sierpnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca: Nie może być tak że przeciwnik polityczny jest obrażany, wygwizdywany

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o wynikach pierwszej tury wyborów prezydenckich. - Nie może być tak że przeciwnik polityczny jest obrażany, wygwizdywany - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

today29 czerwca 2020

0%
Skip to content