play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Poseł PiS o stanie polskiej gospodarki

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł PiS, były minister zdrowia. W rozmowie między innymi o przyspieszonych wyborach oraz o stanie polskiej gospodarki. - Cała sfera usługowa jest w bardzo trudnej sytuacji - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS, były minister zdrowia, Bolesław Piecha.

today5 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Bolesław Piecha o przyspieszonych wyborach

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł PiS, były minister zdrowia. W rozmowie między innymi o przyspieszonych wyborach oraz o stanie polskiej gospodarki. - Gdyby te wybory odbyły się w przyszłym roku to i tak PiS będzie zwycięzcą - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS, były minister zdrowia.

today5 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Były minister zdrowia (PiS) o systemie testowania pacjentów na obecność koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł PiS, były minister zdrowia. W rozmowie między innymi o drugiej fali epidemii koronawirusa oraz o systemie testowania. - Testowanie wszystkich codziennie, albo co dwa dni jest nieporozumieniem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS, były minister zdrowia, Bolesław Piecha.

today12 października 2020

Rozmowa Dnia

Bolesław Piecha o drugiej fali epidemii koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł PiS, były minister zdrowia. W rozmowie między innymi o drugiej fali epidemii koronawirusa oraz o systemie testowania. - Chyba nikt nie przewidywał, że tak szybko dopadnie nas druga fala epidemii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS, były minister zdrowia, Bolesław Piecha.

today12 października 2020

Śląsk

Bolesław Piecha o sytuacji polskich kopalń

O górnictwie, sytuacji w polskich kopalniach i Polskiej Grupie Górniczej oraz o tym, czy Prawo i Sprawiedliwość jest partią dla starszych ludzi - to główne tematy dzisiejszej Rozmowy Dnia na antenie Radia Piekary. Gościem Marcina Zasady był poseł PiS, Bolesław Piecha. - Wyniki ekonomiczne kopalń nie należą do rewelacyjnych. Górnictwo wymaga restrukturyzacji - mówił w Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS.

today11 września 2020

Rozmowa Dnia

Piecha: Chętnie zobaczę co pan Rafał Trzaskowski ma do zaproponowania Polakom

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach pierwszej tury wyborów prezydenckich w Polsce. - Chętnie zobaczę co pan Rafał Trzaskowski ma do zaproponowania Polakom - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today30 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Andrzej Duda jest zdecydowanie bliżej prezydentury niż Rafał Trzaskowski

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach pierwszej tury wyborów prezydenckich w Polsce. - Andrzej Duda jest zdecydowanie bliżej prezydentury niż Rafał Trzaskowski - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today30 czerwca 2020

0%
Skip to content