play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO o drugiej fali pandemii koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - Rząd stracił 6 miesięcy na to, by przygotować Polskę do drugiej fali pandemii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Borys Budka o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - W Stanach Zjednoczonych wygrał prawdziwy przyjaciel Polski - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Budka: Rafał Trzaskowski w tej chwili ma już około 24% poparcia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o sytuacji epidemicznej w Polsce oraz o wyborach prezydenckich. - Rafał Trzaskowski w tej chwili ma już około 24% poparcia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today26 maja 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO: Masowe testowanie to warunek odmrożenia gospodarki

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o sytuacji epidemicznej w Polsce oraz o wyborach prezydenckich. - Masowe testowanie to warunek odmrożenia gospodarki - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today26 maja 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO: Jedynie Małgorzata Kidawa-Błońska w sposób jasny i czytelny zawiesiła kampanię wyborczą

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o walce z koronawirusem oraz o wyborach prezydenckich. - Jedynie Małgorzata Kidawa-Błońska w sposób jasny i czytelny zawiesiła kampanię wyborczą - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today2 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Budka: Do tej pory nie usłyszeliśmy od Premiera racjonalnego planu walki z chorobą

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o walce z koronawirusem oraz o wyborach prezydenckich. - Do tej pory nie usłyszeliśmy od Premiera racjonalnego planu walki z chorobą - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today2 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO: Dla mnie najważniejsze jest to, aby Gliwice były miastem, w którym dobrze się żyje

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o planach rozwoju Platformy Obywatelskiej oraz o tym, czego potrzebują mieszkańcy Gliwic. - Dla mnie najważniejsze jest to, aby Gliwice były miastem, w którym dobrze się żyje - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today27 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Budka: Uważam, że czas polityki gabinetowej się skończył

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o planach rozwoju Platformy Obywatelskiej oraz o tym, czego potrzebują mieszkańcy Gliwic. - Uważam, że czas polityki gabinetowej się skończył - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today27 stycznia 2020

0%
Skip to content