play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Borys Budka straci funkcję w PO? Król: Oddał się do dyspozycji przewodniczącego. To pokazuje klasę i pokorę

Czy Borys Budka straci funkcję szefa klubu parlamentarnego za udział w urodzinowej imprezie red. Roberta Mazurka? To pytanie na które odpowiedział, w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary, Wojciech Król z Platformy Obywatelskiej. - Borys Budka oddał się do dyspozycji przewodniczącego. To pokazuje wielką klasę i pokorę - mówił Król w rozmowie z Marcinem Zasadą.

today27 września 2021

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO o drugiej fali pandemii koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - Rząd stracił 6 miesięcy na to, by przygotować Polskę do drugiej fali pandemii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Borys Budka o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - W Stanach Zjednoczonych wygrał prawdziwy przyjaciel Polski - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Śląsk

Opozycja chce się włączyć do rozmów o przyszłości górnictwa

Opozycja reaguje na sytuację w górnictwie. Przed Urzędem Wojewódzkim w Katowicach jej przedstawiciele apelowali do rządu o wspólne rozmowy, razem z ekspertami, na temat przyszłości branży. Były marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa, w Katowicach mówił tak: -To sprawa 4 i pół  miliona mieszkańców województwa śląskiego. To sprawa ponad 35 milionów mieszkańców Polski, których interesuje żywotnie z czego będzie produkowany prąd, w jakich ilościach oraz kiedy osiągniemy ten zielony ład, kiedy […]

today24 września 2020

Rozmowa Dnia

Budka: Rafał Trzaskowski w tej chwili ma już około 24% poparcia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o sytuacji epidemicznej w Polsce oraz o wyborach prezydenckich. - Rafał Trzaskowski w tej chwili ma już około 24% poparcia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today26 maja 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO: Masowe testowanie to warunek odmrożenia gospodarki

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o sytuacji epidemicznej w Polsce oraz o wyborach prezydenckich. - Masowe testowanie to warunek odmrożenia gospodarki - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today26 maja 2020

Polska

Koalicja Obywatelska: Proponujemy wybory 16 maja 2021 r.

Proponujemy wybory 16 maja 2021 r. - poinformował przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Takie działanie miałoby zapewnić ciągłość władzy. Podczas dzisiejszego wystąpienia Borys Budka przedstawił propozycję Koalicji Obywatelskiej dotyczącą przeprowadzenia w Polsce wyborów prezydenckich. Te planowo mają się odbyć 10 maja 2020 roku, jednak opozycja mówi temu stanowcze NIE. Uważają, że w obliczu epidemii koronawirusa organizacja wyborów jest zbyt niebezpieczna. Dlatego zaproponowali przełożenie wyborów na przyszły […]

today20 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Konfederacji: Borys Budka jest w miarę ogarnięty, coś tam rozumie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz. W rozmowie między innymi o opuszczeniu Unii Europejskiej przez Polskę oraz o prawyborach prezydenckich Konfederacji. - Borys Budka jest w miarę ogarnięty, coś tam rozumie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz.

today30 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO: Dla mnie najważniejsze jest to, aby Gliwice były miastem, w którym dobrze się żyje

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o planach rozwoju Platformy Obywatelskiej oraz o tym, czego potrzebują mieszkańcy Gliwic. - Dla mnie najważniejsze jest to, aby Gliwice były miastem, w którym dobrze się żyje - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today27 stycznia 2020

0%
Skip to content