play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Prezes Górnika Zabrze: Nie wykluczam, że cały sezon 2020/2021 będziemy grali bez udziału kibiców

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dariusz Czernik, prezes Górnika Zabrze. W rozmowie między innymi o wznowieniu rozgrywek piłkarskich oraz o meczach bez udziału publiczności. - Nie wykluczam, że cały sezon 2020/2021 będziemy grali bez udziału kibiców - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dariusz Czernik, prezes Górnika Zabrze.

today20 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Czernik: Chcemy grać, ale to się będzie wiązało z ogromnym ryzykiem i pewną dozą niepewności

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dariusz Czernik, prezes Górnika-Zabrze. W rozmowie między innymi o wznowieniu rozgrywek piłkarskich oraz o meczach bez udziału publiczności. - Chcemy grać, ale to będzie się wiązało z ogromnym ryzykiem i pewną dozą niepewności - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dariusz Czernik, prezes Górnika-Zabrze.

today20 kwietnia 2020

Śląsk

Górnik Zabrze ma NOWEGO PREZESA

Górnik Zabrze ma nowego prezesa! Został nim, pochodzący z Zabrza, 52-letni Dariusz Czernik, który z klubem z Zabrza współpracował ponad 30 lat temu. - Górnik Zabrze jest dziś stabilny finansowo, ma piękny stadion i fantastycznych kibiców, którzy dziesiątki razy pokazali, że nawet w najtrudniejszych momentach, są dwunastym zawodnikiem drużyny - mówi nowy prezes Trójkolorowych.   Dariusz Czernik od 25 lat związany był z katowickim "Sportem", był też zastępcą Redaktora Naczelnego […]

today28 stycznia 2020

0%
Skip to content