play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Poseł Konfederacji: Zwierzęta są tylko przedmiotem własności

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji. W rozmowie między innymi o przyznawaniu praw zwierzętom oraz o organizacjach prozwierzęcych. - Zwierzęta są tylko przedmiotem własności - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji.

today14 września 2020

Rozmowa Dnia

Sośnierz: Nie wydaje mi się, żeby miało sens pójście na wybory i wybieranie między dżumą a cholerą

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o tym, na kogo zagłosuje Krzysztof Bosak w drugiej turze. - Nie wydaje mi się, żeby miało sens pójście na wybory i wybieranie między dżumą a cholerą - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji.

today1 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Konfederacji: W obecnym kontekście wynik Bosaka należy odczytywać jako bardzo dobry

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o tym, na kogo zagłosuje Krzysztof Bosak w drugiej turze. - W obecnym kontekście wynik Bosaka należy odczytywać jako bardzo dobry - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji.

today1 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Sośnierz: Powinniśmy opuścić UE, żeby uwolnić się od tej głupoty i być niepodległym państwem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz. W rozmowie między innymi o opuszczeniu Unii Europejskiej przez Polskę oraz o prawyborach prezydenckich Konfederacji. - Powinniśmy opuścić UE, żeby uwolnić się od tej głupoty i być niepodległym państwem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji.

today30 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Konfederacji: Borys Budka jest w miarę ogarnięty, coś tam rozumie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz. W rozmowie między innymi o opuszczeniu Unii Europejskiej przez Polskę oraz o prawyborach prezydenckich Konfederacji. - Borys Budka jest w miarę ogarnięty, coś tam rozumie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz.

today30 stycznia 2020

0%
Skip to content