play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności o dopłatach do węgla

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o porozumieniu związków górniczych z rządem oraz o dopłatach do węgla. - Unia Europejska zgodziła się na dopłaty do węgla innym krajom - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today30 września 2020

Rozmowa Dnia

Dominik Kolorz o porozumieniu związków górniczych z rządem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o porozumieniu związków górniczych z rządem oraz o dopłatach do węgla. - Porozumienie warte jest tyle ile jest miejsc pracy w Polskiej Grupie Górniczej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today30 września 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności o Programie dla Śląska

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o protestach górników oraz o Programie dla Śląska. - Program dla Śląska umiera śmiercią naturalną - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today15 września 2020

Rozmowa Dnia

Dominik Kolorz o protestach górników: „Ludzie już wczoraj nie chcieli wyjeżdżać z dołu”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o protestach górników oraz o Programie dla Śląska. - Ludzie już wczoraj nie chcieli wyjeżdżać z dołu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today15 września 2020

Rozmowa Dnia

Kolorz: Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności: Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności: Nie da się z dnia na dzień zamknąć całkowicie kopalń

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o trzytygodniowym wstrzymaniu wydobycia w dwunastu śląskich kopalniach. - Nie da się z dnia na dzień zamknąć całkowicie kopalń - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today10 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Kolorz: Opuszczenie wyrobisk wydobywczych na trzy tygodnie może spowodować, że górnicy nie będą mieli do czego wracać

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o trzytygodniowym wstrzymaniu wydobycia w dwunastu śląskich kopalniach. - Opuszczenie wyrobisk wydobywczych na trzy tygodnie może spowodować, że górnicy nie będą mieli do czego wracać - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today10 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności: Jestem przekonany, że w PGG i polskim górnictwie najtrudniejsze dopiero przed nami

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o trudnej sytuacji polskiego górnictwa. - Jestem przekonany, że w PGG i polskim górnictwie najtrudniejsze dopiero przed nami - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

today11 maja 2020

0%
Skip to content