play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Dominik Kolorz: Turów to jest w tej chwili element na tzw. zapalenie płuc

- Myślę, że problem Turowa jest zdecydowanie głębszy. Jest to tylko jeden z elementów szeroko pojętej polityki klimatycznej o której niejednokrotnie tutaj rozmawialiśmy. Turów to jest w tej chwili element na tzw. zapalenie płuc, który trzeba załatwić żebyśmy mieli prąd, żeby Bogatynia nie umarła - komentował w Rozmowie Dnia Marcina Zasady Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności. https://www.youtube.com/watch?v=AYsmFc6_A0Q

today26 października 2021

Rozmowa Dnia

Dominik Kolorz: To nie my podjęliśmy taką, a nie inną decyzję, tylko Trybunał Sprawiedliwości czy też niesprawiedliwości europejskiej

- Na wszystko przyjdzie czas. To nie my podjęliśmy taką, a nie inną decyzję, tylko Trybunał Sprawiedliwości czy też niesprawiedliwości europejskiej. Myślę, że akurat pierwszy etap tego protestu dotyczący w ogóle węgla jest dobry. Potem myślę, że jeżeli dalej te kwestie nie będą rozwiązane to i Bruksela i Warszawa. Nic nie jest absolutnie wykluczone - mówił w Rozmowie Dnia Marcina Zasady Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności. https://www.youtube.com/watch?v=AYsmFc6_A0Q

today26 października 2021

Rozmowa Dnia

Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności o dopłatach do węgla

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o porozumieniu związków górniczych z rządem oraz o dopłatach do węgla. - Unia Europejska zgodziła się na dopłaty do węgla innym krajom - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today30 września 2020

Rozmowa Dnia

Dominik Kolorz o porozumieniu związków górniczych z rządem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o porozumieniu związków górniczych z rządem oraz o dopłatach do węgla. - Porozumienie warte jest tyle ile jest miejsc pracy w Polskiej Grupie Górniczej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today30 września 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności o Programie dla Śląska

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o protestach górników oraz o Programie dla Śląska. - Program dla Śląska umiera śmiercią naturalną - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today15 września 2020

Rozmowa Dnia

Dominik Kolorz o protestach górników: „Ludzie już wczoraj nie chcieli wyjeżdżać z dołu”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o protestach górników oraz o Programie dla Śląska. - Ludzie już wczoraj nie chcieli wyjeżdżać z dołu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today15 września 2020

Rozmowa Dnia

Kolorz: Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności: Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności: Nie da się z dnia na dzień zamknąć całkowicie kopalń

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o trzytygodniowym wstrzymaniu wydobycia w dwunastu śląskich kopalniach. - Nie da się z dnia na dzień zamknąć całkowicie kopalń - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today10 czerwca 2020

0%
Skip to content