play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Wesoły: Dzisiaj debata polityczna w Polsce nie jest normalna

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach drugiej tury wyborów prezydenckich oraz o kondycji polskiej sceny politycznej. - Dzisiaj debata polityczna w Polsce nie jest normalna - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marek Wesoły, poseł PiS.

today17 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Oczywiście, że wybory były uczciwe

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach drugiej tury wyborów prezydenckich oraz o kondycji polskiej sceny politycznej. - Oczywiście, że wybory były uczciwe - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marek Wesoły, poseł PiS.

today17 lipca 2020

alarm

Polska

Premier wprowadził drugi stopień alarmowy na terenie całej Polski

Premier wprowadził drugi stopień alarmowy na terenie całej Polski. BRAVO-CRP obowiązuje od piątku, aż do poniedziałku włącznie. Wszystko za sprawą drugiej tury wyborów prezydenckich. W związku z II turą wyborów prezydenckich, decyzją Prezesa Rady Ministrów na terenie całego terytorium Rzeczypospolitej Polskiej został wprowadzony drugi stropień alarmowy CRP (stopień BRAVO-CRP). Obowiązuje on od  10 lipcca /od godz. 00:01/ do 13 lipca 2020 roku do godz. 23:59.

today10 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Były premier: Ważne, żeby nowy prezydent miał dobre relacje z Unią Europejską

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, europoseł Platformy Obywatelskiej, były premier. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich oraz o przyszłości przemysłu wydobywczego w województwie śląskim. - Ważne, żeby nowy prezydent miał dobre relacje z Unią Europejską - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary europoseł PO, były premier Jerzy Buzek.

today10 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Buzek: Nikt nie rozmawia z górnikami, a oni maja rację, że upominają się o swoją przyszłość

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, europoseł Platformy Obywatelskiej, były premier. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich oraz o przyszłości przemysłu wydobywczego w województwie śląskim. - Nikt nie rozmawia z górnikami, a oni maja rację, że upominają się o swoją przyszłość - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary europoseł PO, były premier Jerzy Buzek.

today10 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Woś: Jeżeli zechcą wybrać pana Prezydenta to dobra zmiana będzie kontynuowana

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Jeżeli zechcą wybrać pana Prezydenta to dobra zmiana będzie kontynuowana - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today9 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Minister środowiska o debacie w Końskich: Pan Trzaskowski stchórzył, nie chciał wykorzystać szansy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Pan Trzaskowski stchórzył, nie chciał wykorzystać szansy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today9 lipca 2020

Rybnik

Kuczera: Zdrowe finanse samorządu to też zdrowa demokracja i silne państwo

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o przyszłości samorządów w Polsce oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich. - Zdrowe finanse samorządu to też zdrowa demokracja i silne państwo - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr Kuczera, prezydent Rybnika.

today8 lipca 2020

0%
Skip to content