play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

[ROZMOWA DNIA] Nowa dyrektorka Muzeum Śląskiego nieznana w środowisku

Maria Czarnecka zostanie nową dyrektorką Muzeum Śląskiego w Katowicach. To od mniej więcej roku pozostaje bez nominalnego szefa. Teraz jednak nie ogłoszono konkursu, a nowa dyrektor wybrana zostanie arbitralnie. Z Narodowego Banku Polskiego do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Maria Czarnecka będzie nową dyrektorką najważniejszego muzeum w województwie. Zostanie powołana bez konkursu. Maria Czarnecka zostanie dyrektorem Muzeum Śląskiego, jeżeli zgodzi się na to minister kultury. Nieznana w środowisku Czarnecka nie jest […]

today4 marca 2021

Rozmowa Dnia

Przedpełski: Nie chciałbym być w skórze pana Marszałka i podejmować decyzji w sprawie pani Knast

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zbigniew Przedpełski, radny sejmiku śląskiego (PiS). W rozmowie między innymi o programie rozwoju dla Śląska oraz o ewentualnym zwolnieniu Alicji Knast. - Nie chciałbym być w skórze pana Marszałka i podejmować decyzji w sprawie pani Knast - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zbigniew Przedpełski, radny sejmiku śląskiego (PiS).

today22 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Gramatyka: W tym momencie nie ma przesłanek, żeby cokolwiek pani Knast zarzucić

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o odwołaniu dyrektor Muzeum Śląskiego oraz o wyborach przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. - W tym momencie nie ma przesłanek, żeby cokolwiek pani Knast zarzucić - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej.  

today21 stycznia 2020

0%
Skip to content