play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO o drugiej fali pandemii koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - Rząd stracił 6 miesięcy na to, by przygotować Polskę do drugiej fali pandemii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Andrzej Sośnierz o rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce oraz o nowych obostrzeniach. - W tej chwili tej epidemii już nie da się wytłumić - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today22 października 2020

Rozmowa Dnia

Arkadiusz Chęciński o obostrzeniach epidemicznych

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o stanie służby zdrowia w dobie koronawirusa i wprowadzonych obostrzeniach epidemicznych. - Dzisiaj szanujmy się nawzajem. Szanujmy obostrzenia, chodźmy w maseczkach, myjmy ręce - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today19 października 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca o stanie służby zdrowia w dobie koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o stanie służby zdrowia w dobie koronawirusa i wprowadzonych obostrzeniach epidemicznych. - Mamy stan klęski żywiołowej w naszym kraju, jeżeli chodzi o pomoc medyczną - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today19 października 2020

Polska

Uczniowie nie wrócą do szkół przed wakacjami. Czy zostaną im podwyższone oceny końcowe?

Uczniowie nie wrócą do szkół przed wakacjami - poinformował minister edukacji Dariusz Piontkowski. Pozostaje nadal pytanie, czy uczniom zostaną podwyższone oceny, o co apelował Rzecznik Praw Dziecka. Przed wakacjami uczniowie nie powrócą już do stacjonarnych zajęć szkolnych, oświadczył minister edukacji Dariusz Piontkowski. Do 26 czerwca zajęcia będą się odbywać zdalnie. Minister odniósł się też do apelu Rzecznika Praw Dziecka, który chciał, by wszyscy uczniowie kończący rok szkolny otrzymali promocję do […]

today2 czerwca 2020

Śląsk

Restauracja z Parku Śląskiego wspiera medyków w trudnym czasie epidemii

Gastronomia to jedna z branż, która najdotkliwiej odczuwa ograniczenia wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa. Brak gości i zamówień, a co za tym idzie perspektyw do prowadzenia lokalu, zmusza właścicieli do podejmowania trudnych decyzji. Niejednokrotnie wiążą się one z redukcją pracowników, a nawet z zamknięciem działalności. Podobne dylematy towarzyszyły właścicielom restauracji Przystań w Parku Śląskim. Jednak zamiast wycofania sie z biznesu, postanowili ratować miejsca pracy swojego zespołu. Przy okazji wspierając […]

today23 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Chęciński o Jadwidze Baczyńskiej: Jest mi wstyd, że taka osoba reprezentuje nas w Sejmiku Wojewódzkim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o Jadwidze Baczyńskiej oraz o walce z koronawirusem w Polsce. - Jest mi wstyd, że taka osoba reprezentuje nas w Sejmiku Wojewódzkim - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia o radnej Jadwidze Baczyńskiej, prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today16 marca 2020

Polska

Od poniedziałku zamknięte wszystkie żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie w Polsce!

Od poniedziałku zamknięte wszystkie żłobki, szkoły, przedszkola i uczelnie w Polsce! Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że w ramach walki z koronawirusem rząd podjął decyzję o zamknięciu wszystkich placówek edukacyjnych w kraju. Przed chwilą Mateusz Morawiecki podał do informacji publicznej, że zapadał decyzja o zamknięciu wszystkich żłobków, szkół, przedszkoli i uczelni wyższych w kraju. Wszystko za sprawą rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce. Przypomnijmy, że obecnie potwierdzono już 25 […]

today11 marca 2020

0%
Skip to content