play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Były wicemarszałek woj. śląskiego: Człowiek, który w tej chwili pełni funkcję dyrektora Muzeum Śląskiego nie ma pojęcia o muzealnictwie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Henryk Mercik, były wicemarszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o odwołaniu Alicji Knast ze stanowiska oraz o nowym dyrektorze Muzeum Śląskiego. - Człowiek, który w tej chwili pełni funkcję dyrektora Muzeum Śląskiego nie ma pojęcia o muzealnictwie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Henryk Mercik, były wicemarszałek województwa śląskiego.

today6 marca 2020

Rozmowa Dnia

Mercik: Nie było żadnego merytorycznego powodu, żeby zwolnić panią Alicję Knast

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Henryk Mercik, były wicemarszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o odwołaniu Alicji Knast ze stanowiska oraz o nowym dyrektorze Muzeum Śląskiego. - Nie było żadnego merytorycznego powodu, żeby zwolnić panią Alicję Knast - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Henryk Mercik, były wicemarszałek województwa śląskiego.

today6 marca 2020

Rozmowa Dnia

Twórca ŚPR: Rok 2020 jeszcze nie przyniesie nam autonomii

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Henryk Mercik, Śląska Partia Regionalna. W rozmowie między innymi o autonomii Śląska oraz o trudnej sytuacji kultury w województwie śląskim. - Rok 2020 jeszcze nie przyniesie nam autonomii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Henryk Mercik, Śląska Partia Regionalna.

today16 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Mercik: Pan Marszałek pozbywa się profesjonalistów, ludzi mających wiedzę i kontakty

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Henryk Mercik, Śląska Partia Regionalna. W rozmowie między innymi o autonomii Śląska oraz o trudnej sytuacji kultury w województwie śląskim. - Pan Marszałek pozbywa się profesjonalistów, ludzi mających wiedzę i kontakty - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Henryk Mercik, Śląska Partia Regionalna.

today16 stycznia 2020

0%
Skip to content